O nás

Káva je naší vášní. Pražíme a dodáváme do Vašeho šálku kávu špičkové kvality.

Zelenou kávu sami dovážíme. Pochází z vybraných plantáží ve střední a jižní Americe, Asii a Africe, kde ji naši dodavatelé osobně vybírají. Sklizeň  pražíme postupně, aby se k Vám dostávala káva čerstvě upražená, plná chutě a vůně. Upřednostňujeme vyšší stupně pražení kávy (především Full City), jak to máme v Česku a na Slovensku rádi.

Kávy značky Namleto jsou charakteristické intenzivní vůní a plnou chutí, jež připomíná ořechy, čokoládu nebo koření, s mírnou hořkostí, jemnou sladkostí a velmi slabou kyselostí. Takové kávy jsou vhodné pro všechny druhy přípravy, ale nejlépe jim dá vyniknout espresso, moka konvička, french press nebo klasický, oblíbený turek.  

Některé kávy pražíme i na světlejší stupně pražení, které dají vyniknout ovocným tónům, třeba pro přípravu chemexu nebo filtrované kávy.

Ve své nabídce upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a obměňujeme ji podle aktuální situace na trhu a kvality jednotlivých sklizní.

Ochutnat naši kávu můžete přímo v pražírně v Praze - Kobylisích, Klapkova 42/5 (pod stanicí tramvaje Ke Stírce) nebo například v partnerské kavárně Pohodovej anděl, Svatováclavská ulice 14/3, Mělník.

Příjemý zážitek!

Váš tým pražírny Namleto

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.