O nás

Káva je naší vášní. Pražíme a dodáváme do Vašeho šálku kávu špičkové kvality.

Zelenou kávu sami dovážíme. Pochází z vybraných plantáží ve střední a jižní Americe, Asii a Africe, kde ji naši dodavatelé osobně vybírají. Sklizeň  pražíme postupně, aby se k Vám dostávala káva čerstvě upražená, plná chutě a vůně. Upřednostňujeme vyšší stupně pražení kávy (především Full City), jak to máme v Česku a na Slovensku rádi.

Kávy značky Namleto jsou charakteristické intenzivní vůní a plnou chutí, jež připomíná ořechy, čokoládu nebo koření, s mírnou hořkostí, jemnou sladkostí a velmi slabou kyselostí. Taková káva je vhodná pro všechny druhy přípravy, ale nejlépe ji dá vyniknout espresso, moka konvička, french press nebo klasický, oblíbený turek.  

Na požádání Vám však upražíme kávu i na světlejší stupně pražení, které dají vyniknout ovocným tónům, třeba pro přípravu chemexu nebo filtrované kávy.

Ve své nabídce upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a obměňujeme ji podle aktuální situace na trhu a kvality jednotlivých sklizní.

Ochutnat naši kávu můžete přímo v pražírně v Praze - Kobylisích, Klapkova 5 (pod stanicí tramvaje Na stírce) nebo například v partnerské kavárně Pohodovej anděl, Svatováclavská ulice 14/3, Mělník.

Příjemý zážitek!

Váš tým pražírny Namleto

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.