ILSA Mokka konvička Slancio nerez 6 šálků

Neohodnoceno
 
Akce
 

Velmi kvalitní designová nerezová moka konvička pro přípravu kávy, objem 350 ml (6 šálků kávy). Redukce umožnuje připravit poloviční množství kávy (175 ml). Náhradní těsnění součástí balení.

Běžná cena 2 750 Kč
Ušetříte 851 Kč (–30 %)
Cena 1 569 Kč bez DPH
1 899 Kč / ks    
Značka ILSA
Kategorie Moka konvičky
 

Vařit kávu v moka konvici není jen rutina, ale také rituál. Káva připravená v moka kávovaru má specifickou chuť, její příprava není složitá. Potřebujete k tomu pouze kvalitní zrnkovou kávu, správně nastavený mlýnek a moka konvici. Designová moka konvice ILSA je v celo-nerezová moka konvice s nerez úchytkami. Obsahuje redukci, je možné připravit poloviční množství kávy. Tento typ je vhodný pro indukční, plynové, elektrické i sklo-keramické vařiče. Nerez konvice je možné umývat v myčce na nádobí. Obsah konvice je 350 ml.

PŘÍPRAVA: Kvalitní a čerstvě namletou kávou (nejlépe z ručního mlýnku - střední hrubost mletí) naplňte prostřední díl konvičky - filtr. Filtr naplňte vždy po okraj, popř. pod rysku. Kávu zarovnejte, ale nepěchujte. Dejte pozor, aby káva nezůstala na okrajích filtru, bránila by pak správnému utažení závitu. Do spodní části moka konvice nalijte čerstvou vodu max. pod pojistný ventil. Pevně sešroubujte oba díly konvičky. Pozor na netěsnosti. Postavte konvičku na vařič. Po několika minutách varu na mírném ohni začne voda probublávat přes kávový filtr a v horní nádobce se začne měnit v lahodnou kávu bez sedimentu.

Hmotnost 0.25 kg