Ruční mlýnek Hario Skerton Pro

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Špičkový ruční mlýnek japonské značky Hario, nejnovější typ s vylepšenými mlecími kameny. Do nádoby se vejde až 100 g umleté kávy.

Cena 1 174 Kč bez DPH
1 420 Kč / ks    
Kategorie Mlýnky
 

Tělo mlýnku je z tlustého žáruvzdorného skla, vybaveného ve spodní části antiskluzovou silikonovou podložkou a opatřené praktickým uzávěrem na uchování namleté kávy. Mlecí kameny jsou z kvalitní keramiky s možností jednoduchého seřízení hrubosti mletí v dolní části. K mlýnku je dodáván i praktický poklop pro vrchní část se zrnkovou kávou, takže Vám poslední zrnka nebudou při mletí vyskakovat z mlýnku. Velikost násypky na zrnkovou kávu i dózy na pomletou kávu je cca 100g.

Páčka na mletí je dostatečně dlouhá, takže mletí kávy zvládne opravdu každý.

Celý mlýnek je možné rozebrat a umývat vodou.

 

Vše je vytvořeno s Japonskou precizností a vysokou kvalitou odpovídající značce Hario.

 

Ve srovnání s původní variantou Hario Skerton byly mlecí kameny přepracovány, hrubost se nastavuje ze spodní části mlecího ústrojí. Páčka na mletí zmohutněla a vypadá teď podstatně masivněji. Dalším bonusem je zakončení páčky šestihranem (minulá verze měla pětihran, který při opravdu dlouhém používání vykazoval opotřebení). V neposlední řadě velice potěší "tlumič mletí". Je to objímka z měkkého silikonu v místech, kde držíte mlýnek při mletí tou rukou, kterou netočíte kličkou. Mletí je tak velice příjemné, pohodlné a odpružené.

Hlavní přednosti mlýnku Hario Skerton PRO:

Hmotnost 0.25 kg